Başkanımızdan mesaj var

Sevgili büyüğümüz Kemalettin DEMİRBAŞ’ın aramızdan ayrılmasına bağlı Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütürken bundan böyle birlikte yol alacağız. Birlikte yol alacağız derken kastım TÜDAF dışında kalan tüm dama dostlarını aynı çatı altında toplamak ve onları aramızda görmek bizleri sonsuz mutlu edecektir. Suni ayrılıkların bir an önce sonlandırılması adına çaba sarf edeceğimi herkesin bilmesini isterim. Malum; birlikten kuvvet doğar. 
Hepimizin kabul edeceği gibi gençliğimize daha çok önem vermemiz gerekmektedir. Bu uğurda emeğini esirgemeyecek arkadaşlara da bir an önce ulaşmak adına yapılabilecek ne varsa, kimin çevresinde kimler varsa, bizlerin görüp bilemediği insanları yönetimimiz ile irtibatlandırmanızı tüm camiadan diliyorum. 19ncu yıl etkinliğimiz içerisinde yer alan Çalıştay değerlendirmelerimiz için bir fırsat olarak görülmeli ve katılımcıların hazırlanarak gelmeleri yolumuzu kısaltacaktır. Şampiyonada görüşmek üzere sevdiklerinizle birlikte sağlıklı, mutlu günler dilerim.

 

 

 

1 views

3 thoughts on “Başkanımızdan mesaj var”

  1. evet sayın damacı dostlarım 19 senedir bizim için türk dama camıasi için yabmiş olduğu hizmetlerin tartışılmaz bir şekilde emek ve caba sarfetmiştir onun için bugun bizim yükümüzü birazdaha omuzlarına yuk etmek için kolları sıvamıştır bu değerli insanın bu güzide büyüğümüzün yeni görevinde her an yanında olmak için can feda calışacağimi emrettıği anda yanında olacagımı gendilerine bildirir yeni görevinde başarılarının devamını dilerm

  2. Bu telefon numarasından Cumali GEZERGE beyi ara ve ona sor. Sana yardımcı olur. 0532 253 58 84

Bir Cevap Yazın