Vefat – DUYURU

 

 

……..

VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI

Dama camiamızın en sevilen ve sayılan kişilerinden. Türk Daması Federasyonu ve İstanbul Türk Daması Derneği yönetim kurulu üyesi Sayın Hasan Kenan ÖZER abimizin ablası Müveddet UZUN hanımefendi hakkın rahmetine kavuşmuştur. Merhumeye Allah’tan rahmet Kenan abimiz başta olmak üzere tüm yakınları ve sevenlerine sabır ve baş sağlığı diliyoruz. Cenaze yarın (25 03 2020) öğle namazını Şile ilçesinde defnedilecektir.
Not : Aile virüs salgını nedeni ile yakınlardan cenazeye katılmamaları hususunda talepte bulunmuştur.

VEFAT -22.01.2017

Damanın bu günlere gelmesi için gerçek emektarı olmuş, kıymetli dostumuz, kardeşimiz, Türk Daması federasyonu (TÜDAF) yönetim kurulu üyesi ve Mustafakemalpaşa dernek başkanımız Ali Tayfur Hakka yürümüştür. Kıymetli kardeşimize rahmet, sevenlerine ve kederli ailesine sabırlar dileriz. TÜDAF

VEFAT 21.11.2017
Değerli öğretmenlerimizden Gülsen Keseci’ nin babası federasyonumuzun başkanı Kemalettin Demirbaş’ın yakınlarından Erol Evirgen 21 Kasım 2017 salı günü hakkın rahmetine kavuşmuştur. Camiada nezaketi ve bütün güzellikleri üzerinde taşıyan, insan sevgisiyle dolu merhuma cenabı haktan rahmetler diler, geride bıraktığı aile efradına başsağlığı ve sabırlar temenni ederiz.
Kemalettin Demirbaş
Türk Daması Federasyonu Başkanı

VEFAT 28.09.2017
Federasyonumuz yönetim ve teknik kurulu üyesi dostumuz Recep Doğrubakar beyin sevgili annesi hakkın rahmetine kavuşmuştur.  Merhumeye cenabı haktan rahmet, Recep bey dostumuzun şahsında da bütün ailesi ve sevenlerine de sabır ve başsağlığı dileriz.

DUYURU 11.05.2017
Damaya uzun zamandır hizmet etmiş, kıymetli Gaziantep damacılarının başında olduğu ve aynı zamanda federasyonumuzun üyesi olan, Gaziantep Dama Derneği 20 – 21 Mayıs tarihlerinde bir dama turnuvası düzenleyecektir. Kendilerine, hizmet verecek olanlara ve tüm katılımcı sporculara başarılar dileriz.

VEFAT 11.05.2017
Dama camiasının popüler siması İzmir’den Mustafa Ali ( Guguk )’ nin babası vefat etmiştir. Merhuma Allah’ tan rahmet, yakınlarına ve sevenlerine baş sağlığı dileriz.

DUYURU 21.02.2017
İzmirin damacılarından büyük usta Ramazan Akçagün (Bucalı Ramazan) bu gün geçirdiği kalp rahatsızlığı sonucu anjiyo olmuştur. Yarın (05.03.2017) kendisine stend takılacaktır. Operasyonun başarıyla geçmesini ve Ramazan ustamızın biran önce sağlığına kavuşarak aramıza dönmesini temenni eder, kendisine geçmiş olsun dileklerimizi sunarız.

VEFAT 21.02.2017
Bayrampaşa ve Kadıköy bölgesinin eski damacılarından Ömer Üzeyir (Arnavut Ömer.) Hakka yürümüştür. Acılı ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.

VEFAT 12.02.2017
TÜDAF proje geliştirme kurulu, merkez hakem kurulu ve bilgi sistemler kurulu üyesi değerli arkadaşımız Ahmet Murat’ın anneannesi vefat etmiştir. Kendisine ve sevenlerine başsağlığı, merhumeye Allah’tan rahmet dileriz.

VEFAT 12.02.2017
Şırnak-Silopi damacılarından Nimetullah Aygaz kardeşimizin babası vefat etmiştir. Samsun damacılarından Fikri Uluışık kardeşimizin annesi vefat etmiştir. Acılı ailelere sabır ve başsağlığı dileriz.

VEFAT 29.01.2017
Türk damasının en kıymetli evlatlarından TÜDAF yönetim kurulu üyesi ve İstanbul Türk Daması Derneği başkanı sayın Osman Pıtır maalesef bu gece (29 Ocak 2017 tarihinde saat 02:00) Hakkın Rahmetine kavuşmuştur tüm yakınlarının ve sevenlerinin başı sağ olsun. Allah rahmet eylesin.

VEFAT 11.09.2015
“Bursa’nın başı sağolsun… Bursa sevdalısı, gerçek bir dost Bursa Kent Konseyi Başkanı Semih PALA’yı trafik kazasında kaybettik…

DUYURU 14.08.2015
Bursa Mustafa Kemal Paşa’da 4-5-6 Eylül 2015 Tarihlerinde yapılacak olan Uluslararası Dama Şampiyonasına İstanbul Dama oyuncularının katılımları için; Şişli Belediyesi’nden araç talebimiz kabul edilmiştir.

1 views

One thought on “Vefat – DUYURU”

  1. Vefat eden tüm damaseverlere Allah’tan rahmet, yakınlarına sabırlar diliyorum.

Bir Cevap Yazın